Fatih Sultan Mehmet Blv. No:177, Nilüfer/Bursa
Dt. Sefa Ovalıoğlu
BİR MİLİM ÇOK FARK YARATIR

Dt. Sefa Ovalıoğlu

Diş Hekimi

1992 yılı Bursa / Osmangazi doğumluyum. Sivaslı işçi baba ve Sivaslı memur annenin tek çocuğuyum. Yıldırım/Bursa Yahya Kemal Beyatlı’da başlayan eğitim hayatım 2006 yılında Osmangazi Hürriyet Anadolu Lise’sinde devam etti. 2011 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandım. 5 yıllık güller bölgesi maceram böylece başlamış oldu. Isparta’da lisans eğitimim boyunca çeşitli sivil toplum kuruluşları ve öğrenci kulüplerinde yöneticilik yaptım.

Klinik deneyimlerimin artmasıyla diş hekimliğiyle alakalı kanal tedavisi, dolgu restorasyonları, estetik restorasyonlar gibi uygulamalar daha çok ilgimi çekti. Ankara, İstanbul, Antalya seyahatlerim bu ilgiyi geliştirip profesyonelleştirmek için hız kazandı. Doktora hayalimi Bursa’yı çok özlemem sebebiyle gerçekleştiremedim. 2016 yılında mezun olduktan sonra Bursa’ya dönüp 1 yıl boyunca kah Timsah Arena’da maraton, güney kale arkası fark etmeksizin, kah dağ yolunda semaver çayımı yudumlayarak, kah Mudanya sahil dondurma yiyerek hasret giderdim. Yıl 2017 olduğunda Milim Dental ailesine katıldım. İlgili olduğum diş hekimliği alanlarında hizmet vermekteyim. 2019 yılında meslektaşım Kanal Tedavisi Uzmanlığı yapmakta olan Zeynep Ovalıoğlu ile evlendim. İlgi alanlarım, adrenalin ve hızlı yaşamayı sevdiğim için (ki Milim Dental Hospital bunu fazlasıyla karşılıyor 🙂  Tam bir Formula 1 tutkunuyum. İstanbul GP’sine  3 kere gitme şerefine nail olmamdan dolayı da kendimi çok ayrıcalıklı hissediyorum. Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi de ekleyebilirim.

Kanaatten hiç kimse ölmedi, hırsla da hiç kimse padişah olmadı.

Hz.Mevlana

İletişim

Değerlerimizin ışığında, kendi alanında uzman diş hekimlerimizle birlikte size yardımcı olabileceğimiz konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim