Fatih Sultan Mehmet Blv. No:177, Nilüfer/Bursa
Dt. Ceren Şahinkaya
BİR MİLİM ÇOK FARK YARATIR

Dt. Ceren Şahinkaya

Diş Hekimi

1993 yılında Bursa’da doğdum. İlkokul öğrenimi ve lise eğitimimi  Bursa‘da tamamladım. Lisans Yerleştirme Sınavı ile Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ni kazandım. Yeditepe Üniversitesi’nde bir yıllık İngilizce Hazırlık Eğitimi alarak, 5 senelik diş hekimliği lisans eğitimi’ne başladım ve 2017 yılında mezun oldum. Ardından İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında özel ağız ve diş sağlığı polikliniklerinde çalışmalarımı sürdürdüm.

2019 yılında Milim Dental Hospital kadrosuna katıldım ve memnuniyetle hastalarıma hizmet vermekteyim.

Mesleğim üzerine ilgi alanlarım; konservatif tedaviler, ön bölge estetik dolgu uygulamaları, bleaching (profesyonel diş beyazlatma), kök kanal tedavisi, direkt ve indirekt restorasyon uygulamaları, profesyonel diş taşı temizliği, koruyucu diş tedavileri ve genel diş hekimliği uygulamalarıdır.

Sosyal hayatımda arkadaşlarımla vakit geçirmek, yeni yerler keşfetmek, yeni yemek tarifleri denemekten büyük keyif alırım. Ayrıca kitap okumayı çok severim. Özellikle diş hekimliği ile ilgili yayın ve araştırmaları yakından takip ediyorum. Kendimi sürekli geliştirebilmek adına seminer, kurs ve kongrelere düzenli katılım sağlamaya çalışıyorum.

İletişim

Değerlerimizin ışığında, kendi alanında uzman diş hekimlerimizle birlikte size yardımcı olabileceğimiz konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim