Fatih Sultan Mehmet Blv. No:177, Nilüfer/Bursa
Dr. Dt. Şule İşgör
BİR MİLİM ÇOK FARK YARATIR

Dr. Dt. Şule İşgör

Diş Hekimi

1991 yılında 3 çocuklu işçi bir anne babanın ortanca çocuğu olarak Balıkesir’de dünyaya geldim. İlk öğrenimimi Balıkesir Gazi Osman Paşa İlk Öğretim Okulu’nda, lise eğitimimi ise Balıkesir Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Ardından 2009 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce)’ni kazanarak başladığım lisans eğitimimi 2014 yılında mezun oldum.

Terazi burcu olmamın da etkisiyle özgürlüğüme düşkünümdür; gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi çok severim. Lisans hayatım boyunca İstanbul’un öğrenciler için muazzam güzellikte ve tarih kokan bir şehir olmasından dolayı kendim gibi çılgın ve gezgin arkadaşlar edinerek doya doya İstanbul’un tadını çıkarttım diyebilirim. Belki bir Evliya Çelebi değilim ama ben de kendi çapımda oldukça gezgin sayılırım. Mesleki kitap ve makalelerin yanında her türden kitap okumayı çok severim ancak polisiye ve suç romanlarını daha bir keyif alarak okurum. Hatta evimde Tess Gerritsen kitaplarından oluşan bir koleksiyonum dahi bulunmaktadır. Bunun yanında spor yapmayı çok severim. Zira lise hayatımın sonuna kadar voleybol ile ilgilendim, okul takımında ve amatör bir kulüpte voleybol oynadım. Şu an takım oyunları değil fakat pilates, step ve doğa yürüyüşleriyle ilgileniyorum. Dillere karşı bir merakım var. Bu sebepten bir dönem Arapça ve Korece üzerine yoğunlaşıp, kurslara gittim. Ayrıca çoğu insanın istediği gibi bende bir enstrüman çalma hayaliyle bağlama kursuna gittim ancak sonrasında “uzun ince bir yoldayım” dan öteye geçemeyince bırakmaya karar verdim. Sanırım bağlama çalmak bana göre değilmiş onu öğrendim. Merdivenleri saymak, araba plakalarının harf kısmının sağındaki ve solundaki rakamları dört işlem yaparak eşitlemeye çalışmak gibi değişik takıntılarım olduğu doğrudur. Yeni şeyler üretmeyi severim ve pratik şeylere aşığım.

Sadi Şirazi’nin çok sevdiğim bir sözü olan “Sormaz ki bilsin, sorsa bilirdi; bilmez ki sorsun, bilse sorardı” sözünü kendime düstur edinerek hayatımın her döneminde sorgulamayı, üretmeyi hep sevdim. Ne kadar bildiysem o kadar sormaya devam ettim ve kendimi hayatımda ve mesleğimde hep geliştirmeye çalıştım. Bu bağlamda mesleğimle ilgili çeşitli illerde onlarca seminere ve sempozyumlara katıldım. Klinik tecrübem çok erken dönemde başladı. Kendimi geliştirmek adına lisansımın 2. senesinden itibaren okul eğitimimin yanında hafta sonları ve yaz tatillerinde çok sevdiğim bir meslek büyüğümün kliniğinde çeşitli gözlemlerde bulunarak işin mutfağını görme imkanım oldu. Mezun olduktan sonra ise bir süre İstanbul’da çalıştım. Ardından Kasım 2015’te evlenerek Bursa’ya yerleştim. Bursa’da çeşitli özel kliniklerde mesleğimi icra ettim. Mayıs 2018 yılında ise Milim Dental ailesine katıldım. Mesleki deneyimlerimin artmasıyla birlikte kanal tedavisi, estetik dolgu ve profesyonel diş beyazlatma gibi genel diş hekimliği hizmetlerinin yanı sıra; estetik diş hekimliği ve protez tedavileri alanlarına ilgi duymaktayım.

İletişim

Değerlerimizin ışığında, kendi alanında uzman diş hekimlerimizle birlikte size yardımcı olabileceğimiz konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim